Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL
szukaj w portalu szukaj w google
10-12-2017 08:00
wyświetleń: 7624

Nie żyje doktor Niwiński

W czwartek w szpitalu w Katowicach zmarł doktor Tadeusz Niwiński. Był pierwszym prezesem cieszyńskiego Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty. Miał 88 lat.
 Nie żyje doktor Niwiński

Służył jako lekarz w Cieszynie i Ustroniu. Był skromnym człowiekiem, ale niezwykle aktywnym społecznikiem. Współtworzył Stowarzyszenie Przyjaciół Hospi­cjum im. Łukasza Ewangelisty.

- Zawsze pogodny, z nieodłącznym uśmiechem na ustach, nienarzucający się, wyważony, kulturalny, dyskretny - potrafił znaleźć się w każdej sytuacji - takim na pewno zapamiętam pana doktora – wspomina w rozmowie z Gościem Niedzielnym, Dorota Kania, prezes cieszyńskiego hospicjum.

Msza św. pogrzebowa śp. Tadeusza Niwińskiego zostanie odprawiona we wtorek 12 grudnia o 12.00 w kościele św. Marii Magdaleny. Rodzina prosi, by zamiast kwiatów złożyć datek na rzecz hospicjum przy wyjściu z kościoła.

red.

 Nie żyje doktor Niwiński

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Zmień opis w Gadu-Gadu! (od wersji 8.0) Podziel się na Gronie! Wykop ten artykuł! Pochwal się na Naszej-Klasie! Podyskutuj na Forumowisku!
Ocena wiadomości:
(0.00 / 6)
Głosów: 0
Oceń wiadomość:
« następny artykuł
Zebrzydowice: aktywni seniorzy
poprzedni artykuł »
Msze i nabożeństwa online
źródło: ox.pl/mat.prasowe Drukuj artykuł Dodał: JB - 10-12-2017 08:00

Komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Zobacz regulamin.

Array

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.

Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać