Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL
szukaj w portalu szukaj w google
30-04-2017 13:10
wyświetleń: 9304

Zmarł Lech Mazur

W dniu 28 kwietnia br. zmarł po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 68lat Lech Mazur prezes firmy TRANSKOM w Skoczowie.
Zmarł Lech Mazur

Lech Mazur w swojej pracy zawodowej związany był z transportem. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Pracował najpierw w PKS Cieszyn na stanowisku głównego księgowego a następnie dyrektora d/s ekonomicznych.

W 1991 założył spółkę z o. o Transkom , pierwszą na Śląsku Cieszyńskim spółkę transportową i jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Spółka odkupiła od PKS Cieszyn oddział  wraz z dworcem w Skoczowie. Warto zaznaczyć, że przez lata spółka sponsorowała wiele akcji w tym budowę Szpitala Śląskiego w Cieszynie, wiele imprez kulturalnych i sportowych na terenie miasta Skoczowa jak i innych miejscowości powiatu.

Zmarły pełnił wiele funkcji społecznych. Był przez kilka lat przewodniczącym Rady Nadzorczej w spółce ciepłowniczej w Skoczowie jak i członkiem Rady Nadzorczej w TBS w Ustroniu. Społecznie pełnił funkcje przewodniczącego Rady Przewoźników powiatu cieszyńskiego.  Był osobą znaną i szanowaną ,ekspertem od spraw transportu.

Pogrzeb Lecha Mazura odbędzie się w dniu 04.05.2017r. o godzinie 14:00 w kościele św.  Anny w Ustroniu Nierodzimiu.Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Zmień opis w Gadu-Gadu! (od wersji 8.0) Podziel się na Gronie! Wykop ten artykuł! Pochwal się na Naszej-Klasie! Podyskutuj na Forumowisku!
Ocena wiadomości:
(6.00 / 6)
Głosów: 1
Oceń wiadomość:
« następny artykuł
Przed stu laty pisano [4/4/17]
poprzedni artykuł »
Najmłodsi stela 34/560/2017
źródło: ox.pl Drukuj artykuł Dodał: CR - 30-04-2017 13:10

Komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Zobacz regulamin.

Array

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.

Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać